29 серпня 2018 року в Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для 24 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО. 

В заході взяли участь спеціаліст відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг, гарантій та компенсацій управління соціальної та молодіжної політики Гайсинської РДА  Ольга Потапова, начальник сектору кадрового забезпечення Гайсинського відділу ГУНП у Вінницькій області капітан поліції Леся Балан .

Розпочав семінар заступник директора – начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олександр Білецький  провівши  презентацію послуг служби зайнятості з пошуку та підбору підходящої роботи, можливості проходження навчання з метою підвищення кваліфікації або здобуття нової професії, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, започаткування власної справи з наданням одноразової виплати допомоги по безробіттю.

Ольга Потапова ознайомила  присутніх з порядком оформлення документів на отримання пільг на комунальні послуги, проїзд у міському та міжміському транспорті та санаторно-курортне лікування.

Представник Національній поліції України розповіла про основні аспекти відбору на службу до лав нацполіції.

«Процес відбору проходить в декілька етапів, починаючи від подання заявки на участь у конкурсі, проходженням тестування, перевіркою фізичної підготовки, співбесіди, медичного обстеження та закінчуючи спеціальною перевіркою щодо наявності обмежень, пов’язаних із прийняттям на службу» - зазначила Леся Балан.

Учасники заходу отримали вичерпну інформацію на питання які виникли під час семінару та заповнили анкети, щодо підвищення якості надання послуг державною службою зайнятості.