05 грудня 2019 року в Погребищенській районній філії Вінницького  ОЦЗ з метою підвищення обізнаності населення з гендерних питань провели тренінг на тему: "Подолання гендерних стереотипів та їх вплив на стратегію побудови кар’єри та професійну поведінку".

В заході взяли участь: начальник відділу «Погребищенське БПД» Козятинського МЦ з надання ВБПД - Петро Насінник та заступник начальника відділу – Валентина Гавриш, виконуюча обов’язки завідувача Погребищенського РС УДМС України у Вінницькій області – Оксана Бродзінська  та 15 безробітних жінок, які перебувають на обліку в районній філії.

Про ситуацію на ринку праці та послуги служби зайнятості жінкам розповів провідний фахівець Погребищенської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості - Володимир Храбан.

На заході йшлося також про становище на ринку праці жінок-матерів, працівниць передпенсійного віку та молоді без досвіду роботи. Слухачі отримали поради   як уникнути типових помилок при пошуку роботи та досягти професійного успіху.

Оксана Бродзінська – в своєму виступі застерегла та попередила шукачів роботи про небезпеку, яка чекає на них у разі нелегального працевлаштування не тільки у своїй країні, а й за кордоном.   Розповіла про права жінок і гендерну рівність в Україні та щодо ліквідації насильства над жінками.

Учасники заходу висловили свою точку зору стосовно гендерної дискримінації на роботі, отримали вичерпні відповіді на всі питання.

Петро Насінник - ознайомив учасників тренінгу з системою безоплатної правової допомоги в Україні, завданнями та функціями відділу центру з надання безоплатної  правової допомоги, а також з категоріями громадян, які за законом мають право на безоплатну правову допомогу.  

Жінок ознайомили з  ознаками та видами насильства в сім'ї, повідомивши, що насильство в сім'ї — це будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім'ї по відношенню до іншого члена сім'ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім'ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров'ю. Надала інформацію про те, як захистити свої права в суді.