Вибір улюбленої професії – важливий крок у доросле життя. І цей вибір потрібно робити у молодому віці. Тому і бачимо розгублені очі старшокласників, заклопотаність батьків випускників. Саме в цей час їм так потрібна кваліфікована допомога фахівця, який підкаже, на які чинники потрібно звертати увагу при виборі професії, як оцінити здібності дитини, уміння, інтереси і спрямувати їх у потрібному напрямку.

З метою надання кваліфікованої допомоги, провідний фахівець з профорієнтації Теплицької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Людмила Легойда відвідала Опорний заклад Теплицької селищної ради «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2».

Під час заходу одинадцятикласники дізналися про професії майбутнього та основні чинники, які впливають на успішну кар’єру. Профорієнтатор розповіла дітям про платформи служби зайнятості, якими можна скористатися при виборі професії.

Також старшокласникам презентували Регіональний економічний конкурс «Парк ідей – 2021», організований Вінницьким обласним центром зайнятості спільно з економічним факультетом ДонНУ.