Днями адміністрацією Вінницького транспортного коледжу за участю представників роботодавців та фахівців служби зайнятості було проведено «Ярмарку кар’єри» (І-й етап розподілу молодих спеціалістів) для випускників, що навчалися за спеціальністю "Організація та техніка протипожежного захисту".

У Вінницькому транспортному коледжі створено сектор практичної підготовки та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників, який постійно плідно працює над вирішенням питання соціального захисту студентів та надання їм першого робочого місця.

Серед випускників відділення - начальники підрозділів, інструктори загонів, начальники секторів, заступники начальників загонів. Колектив відділення підтримує ділові зв'язки з підрозділами воєнізованої охорони Укрзалізниці та навчальними закладами Міністерства з надзвичайних ситуацій. Практичну підготовку студенти відділення проходять на пожежному поїзді та у стрілецькій команді ст. Вінниця, на навчально-спортивному комплексі і вогневій психологічній смузі Вінницького гарнізону Міністерства з надзвичайних ситуацій. А під час щорічного стажування - у стрілецьких, стрілецько-пожежних і пожежних підрозділах залізниць України.

Збірна команда відділення з пожежно-прикладного спорту бере участь у змаганнях на першість Укрзалізниці, де займає призові місця.

До участі у заході були запрошені керівники структурних підрозділів ПАТ “Укрзалізниця”, представники в/ч А2287 та директори охоронних фірм державної, приватної, комунальної та інших форм власності.

Валентина Прищепа, начальник відділу активної підтримки безробітних Правобережного районного центру зайнятості м.Вінниці поінформувала молодь про зміни, які відбуваються на ринку праці, ознайомила з положеннями Закону України «Про зайнятість населення» щодо стимулювання працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та переліком послуг, що надає служба зайнятості, розповіла про переваги легальної зайнятості в Україні.

Про можливості військової служби за контрактом або подальшого навчання за військовими спеціальностями випускникам розповів Олексій Попик, начальник служби пожежної безпеки Військової частини А2287.

Запрошені роботодавці презентували свої підприємства та організації, в тому числі були продемонстровані відеоролики.

Студентам-випускникам було запропоновано ряд вакансій у м. Вінниці та у інших регіонах нашої країни. З 35 студентів - 12 хлопців погодились розглянути вакансії в окремих підрозділах пожежної охорони ВПС ЗС України, 8 – зацікавилися можливістю працювати в охоронних фірмах та були запрошені роботодавцями до співбесіди. Також 10 студентів погодились розглянути пропозиції представників Київського та Козятинського загонів воєнізованої охорони. Окремі випускники при спілкуванні з роботодавцями розповіли про свої наміри продовжити навчання на денній формі у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

Колектив навчального закладу серйозно підходить до вирішення питань навчання та подальшого працевлаштування своїх випускників, в тому числі за участі служби зайнятості, адже не працевлаштований випускник - це марно витрачені державні кошти, ресурси навчального закладу і студента.