12 червня 2018 року фахівці Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели для випускників державного закладу «Немирівський професійний ліцей» тренінг «Особливості зайнятості молоді». Мета заходу – надання допомоги випускникам ліцею у побудові власного плану досягнення професійних цілей, подолання перешкод при працевлаштуванні, формування позитивної самооцінки та навичок самопрезентації.    

Фахівець з питань зайнятості Олена Синякович ознайомила випускників з ситуацією на місцевому ринку праці. Поінформувала про значний попит роботодавців на працівників за спеціальностями, які отримали учасники заходу  в навчальному закладі, зокрема це «лицювальник-плиточник», «муляр», «штукатур», «електрогазозварник», «столяр будівельний», «кухар», «кондитер».

О. Синякович зауважила, що для успішного працевлаштування необхідно вміти презентувати себе роботодавцю. Молодь отримала рекомендації щодо написання резюме, складання планів кар’єри та саморозвитку. Крім того, юнакам та дівчатам презентували Інтернет-ресурс державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри, що надає можливість усім бажаючим отримувати послуги у дистанційному режимі.

В заході взяли участь 50 випускників. Сподіваємось, отримана інформація допоможе їм знайти себе на сучасному ринку праці та самореалізуватися у професійному житті.