З метою підбору військовослужбовців для проходження військової служби за контрактом, 16 липня  2019 року в Чечельницькій районній філії Вінницького ОЦЗ    відбувся профінформаційний  семінар  з орієнтації на  службу в Збройних Силах України. Участь в якому   взяли 14 осіб з числа безробітних.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Алла Овчар, поінформувала  про стан та основні тенденції на ринку праці в сучасних умовах, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості незайнятому населенню та роботодавцям.

На семінар було запрошено старшого солдата  Чечельницького районного військового комісаріату Романа Ковбеля, який розповів про проходження військової служби за контрактом, про переваги та перспективи професійного зростання, грошове забезпечення та соціальний пакет, строки проходження контракту.   

Р. Ковбель  акцентував увагу присутніх на  додаткових стимулах для тих, хто проходить військову службу за контрактом, а також на можливість отримання безкоштовної вищої освіти.

Після закінчення зустрічі всі бажаючі мали змогу отримати друковану продукцію про укладання контракту та  індивідуальні консультації.