На виконання державної політики щодо збереження сімейних форм виховання, у районі продовжується проводитись інформаційна кампанія щодо створення патронатних сімей та проводиться набір кандидатів у патронатні вихователі, готових прийти на допомогу дітям, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки в професійної патронатної сім’ї.

Крижопільська районна філія Вінницького ОЦЗ теж не стоїть осторонь цієї проблеми. Тому, в рамках інформаційної кампанії, 25 липня 2019 року фахівці філії спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели семінар для безробітних, які перебувають на обліку.

Захід розпочав провідний фахівець з профорієнтації Володимир Дишкант. Він розповів про вакансії, які є актуальними в Крижопільському районі, а також зазначив, що патронатне виховання являється для безробітних однією із форм працевлаштування.

Потім перед клієнтами служби зайнятості виступили фахівці із соціальної роботи Тетяна Кисленко та Крістіна Буркало.

Під час розмови з безробітними вони розкрили основні аспекти діяльності патронатних сімей, визначення поняття патронатного вихователя, основні завдання та права патронатних вихователів та категорії дітей, які можуть бути влаштовані під патронат.

Також фахівці із соціальної роботи зауважили, що сім’я, це є найбільша цінність в житті людини і закликали всіх хто має можливість, а головне бажання, взяти під патронат дітей, які цього потребують, щоб ці діти відчули всі цінності сім’ї і батьківського піклування.

В заході взяли участь 20 осіб.