Безробітним громадянам, які перебувають на обліку в центрах зайнятості, пропонують стати патронатними вихователями. Про такий вид зайнятості їм розповідають на інформаційних семінарах під час відвідувань.

Так, 21 січня 2022 року в Крижопільській районній філії Вінницького оьласного центру зайнятості відбувся такий семінар за участю заступника директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» Тетяни Кисленко.

Захід розпочав заступник директора – начальником відділу надання соціальних послуг Крижопільської філії Михайло Слободяник, який розповів про стан ринку праці та запропонував присутнім розглянути таку можливість працевлаштування, як стати патронатними вихователями.

Тетяна Кисленко розповіла, що один із головних напрямків діяльності КП «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» є робота над розвитком сімейних форм виховання. Роз’яснила основні відмінності в поняттях прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, опіка та піклування, патронатна сім’я тощо. Вона надала вичерпну інформацію про те, що потрібно зробити, щоб стати прийомними батьками та батьками-вихователями.

На завершення семінару Тетяна Кисленко запросила всіх, хто хоче наповнити свій дім сміхом дітей, які позбавлені батьківської турботи, до комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради».

В Крижопільській районній філії і надалі будуть проводитись подібні заходи для інформування безробітних про можливість створити патронатну сім’ю, та разом із тим, працевлаштуватись.

 У семінарі взяло участь 10 осіб.