У Хмільницькій міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості нещодавно відбувся семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, в якому взяли участь 15 безробітних.

В рамках Угоди про співпрацю на семінар завітала директор Хмільницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Войтенко. Під час семінару для безробітних громадян, говорили про запровадження послуги патронату над дитиною у Хмільнику.

Тетяна Войтенко ознайомила присутніх з поняттям патронату над дитиною, хто такий патронатний вихователь, основними вимогами до кандидатів та соціальними гарантіями. За свою роботу патронатний вихователь щомісяця отримує грошове забезпечення, соціальну допомогу на утримання та виховання дитини. Присутні переглянули соціальний відеоролик про запровадження послуг з патронату над дитиною.

«Надання послуг з патронату над дитиною - це вид тимчасової зайнятості, оскільки здійснюється сплата єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за патронатного вихователя, а відповідно зараховується до стажу», - пояснила Тетяна Войтенко.