Товар, що є предметом закупівлі повинен відповідати наступним технічним, якісним та кількісним характеристикам:

ДК 021:2015 -  30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (папір для друку)

Обсяг поставки товару: 1385 пачок (277 упаковок).

Кількість аркушів в пачці - 500 шт.

Призначення паперу: багатоцільовий, для усіх видів цівкових, швидкісних лазерних принтерів високошвидкісних копіювальних (двостороннє копіювання) та факсимільних апаратів

Рік виготовлення товару: 2020-2021 р. р.

Папір для друку сертифікований по ISO ( рекомендований для архівного зберігання).

Формат: А - 4

Колір паперу: білий

Папір пакується у непрозору вологостійку упаковку.

Пачки з папером пакуються у картонні коробки, перев’язані пластиковою стрічкою.

Товар (упаковка) повинен містити маркування відповідно до стандартів виробника, яке надає змогу ідентифікувати Товар, його походження,  технічні показники,  дату виробництва, термін придатності.

 

Папір для друку повинен відповідати вимогам екологічних стандартів на паперові вироби української програми екологічного маркування І типу згідно з чинною редакцією ДСТУ ІSO 14024 або еквівалентним стандартам, що встановлені згідно з ІSO 14024 в межах європейських програм екологічного маркування.

Технічні характеристики повинні відповідати наступним показникам:

№ з/п

Найменування товару*

Технічні характеристики, тип, марка*

Одиниця виміру

Кількість

1

Папір для друку формату А-4

Формат – (210х297mm), колір – білий, білизна СІЕ –  ≥146, кількість листків у  пачці – 500 шт., непрозорість  –  ≥92%, гладкість 200-250мл/хв., клас - С, щільність – не менше 80г/м2, товщина аркушу – ≥105, яскравість – ≥95%,   Для використання в копіювальній техніці та принтерах, без запаху, без вмісту шкідливих хімічних речовин (хлор, деревні смоли)

пач.

1385

 

Папір – чистоцелюлозний.

Відбілювання паперу проводиться без застосування елементарного хлору (ЕСF).

Якість товару повинна відповідати вимогам діючих нормативних документів (ГОСТ, ДСТУ, ТУ тощо).

Примітка: На підтвердження відповідності пропозиції Учасника вищезазначеним технічним, якісним та кількісним характеристикам, Учасник завантажує довідку інформаційного характеру у довільній формі та документи що вимагаються.

 У разі посилання у викладеній інформації на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип у найменуваннях за предметом закупівлі, джерело його походження або виробника,  - слід вважати в наявності вираз «або еквівалент» (при пропозиції Учасником еквіваленту зазначеного товару за Предметом закупівлі, обов’язкове надання технічної документації (підтвердження), що запропонований еквівалент відповідає вимогам Замовника.

 

Відповідність предмета закупівлі встановленим параметрам повинна бути підтверджена:

  • сертифікатом якості виробника (завірена скан-копія повинна бути завантажена до електронної системи закупівель);
  • довідкою інформаційного характеру у довільній формі про відповідність пропозиції Учасника технічним, кількісним та якісним  характеристикам предмету закупівлі.

Примітка: Якщо товар не підлягає сертифікації, Учасником у складі своєї пропозиції надається довідка у довільній формі, за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою про те, що дана продукція не підлягає обов’язковій сертифікації.

 

Термін постачання Товару: до 31.12.2021 року.

Місце поставки: 21009, м. Вінниця, вул. Стрілецька, 3а (за рахунок Постачальника)

 

            Примітка: Товар повинен відповідати вимогам абз. 4 п. 2 частини першої розпорядження Кабінету Міністрів України «Про пропозиції щодо застосування персональних, спеціальних, економічних та інших обмежувальних заходів» від 11.09.2014 р. № 829-р, згідно з яким заборонено здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб - резидентів Російської Федерації державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких перебуває у власності Російської Федерації, а також у інших суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт і послуг походженням з Російської Федерації, крім випадків, коли заміщення таких предметів закупівлі іншими неможливе, що підтверджено Міністерством економічного розвитку і торгівлі, та вимогам Рішення Ради національної безпеки і оборони    України від 28.04.2017 “Про затвердження персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), затвердженої Указом Президента України від 15.04.2017 №133/2017.

 

Примітка: На підтвердження відповідності пропозиції Учасника вищезазначеним технічним, якісним та кількісним характеристикам, Учасник завантажує заповнену порівняльну Таблицю наведену нижче .

 

Порівняльна таблиця є обов`язковою для заповнення Учасниками закупівлі !!!!

№ п/п

Найменування товару

Опис товару,

який вимагає Замовник

Найменування

( марка, модель) товару що пропонується Учасником)

Опис товару, який

 пропонує Учасник закупівлі

1

Папір для друку формату А-4

Формат – (210х297mm), колір – білий, білизна СІЕ  –  ≥146, кількість листків у  пачці – 500 шт., непрозорість  –  ≥92%, гладкість 200-250мл/хв., клас - С, щільність – не менше 80г/м2, товщина аркушу – ≥105, яскравість – ≥95%. 

Для використання в копіювальній техніці та принтерах, без запаху, без вмісту шкідливих хімічних речовин (хлор, деревні смоли)