05 лютого 2020 року в Україні стартував соціальний проєкт - навчання ІТ- спеціальностям та працевлаштування особам з інвалідністю “Ти можеш усе!Можливості безмежні!”. Метою соціального проекту - є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на он-лайн курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

В рамках цього проекту 26 лютого 2020року фахівцями Калинівської районної філії проведено  групову консультацію для осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку.

Мета заходу – інформування безробітних щодо умов безоплатного навчання на он-лайн курсах та процедура участі у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях.

Фахівець філії Любов Владичук надала присутнім докладну інформацію щодо проекту та запросила їх скористатися гарною можливістю підвищити конкурентоздатність на ринку праці. Для цього треба пройти наступні кроки:

  1. Ознайомитись з проектом за посиланням https://education.msp.gov.ua/
  2. Пройти за посиланням https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ та зареєструватись.
  3. Навчання розпочнеться 05 березня 2020 року. Довжина курсів до 14 тижнів.
  4. Після успішного проходження курсів слухач отримує сертифікат.
  5. З 08 червня 2020року будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ІТ-компаніях України. При наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність ви можете подати свою кандидатуру на участь у конкурсі.

«Ваша залученість до навчального процесу - це запорука вашого успіху!» - наголосила фахівець, на завершення заходу.