Безробітні громадяни, які зацікавлені у військовій службі, взяли участь у семінарі з орієнтації на службу в Збройних Силах України, який провели у Вінницькому міському центрі зайнятості.

«Служба за контрактом у Збройних силах України - це є стабільний, досить високий рівень матеріальної забезпеченості та соціального захисту», – зазначила на початку заходу Оксана Чорна, завідувач сектору рекрутингу Вінницького міського центру зайнятості.

Під час заходу запрошені поспілкувалися з представниками відділів рекрутингу і комплектування Вінницького обласного та міського територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Юрієм Черевком, Вадимом Нечипоренко, І. Позняковим, представниками 95, 79 окремої десантно-штурмової бригад Михайлом Трендовським, Альоною Рачинською та представником 35 окремої бригади морської піхоти Олексієм Ільїним.

Учасники зустрічі дізналися про особливості прийому на службу, переваги, а також важливість військової служби. Присутні цікавились розміром грошового забезпечення, наявними посадами тощо. Представники військових частин надали вичерпні відповіді на усі запитання присутніх.

Оксана Чорна, ознайомила також учасників заходу з рекрутинговими можливостями служби зайнятості.

В результаті троє присутніх вінничан зацікавились проходженням військової служби за контрактом.