В рамках угоди про співпрацю та з метою орієнтації клієнтів центру зайнятості на контрактну службу в Збройних Силах України 8 травня 2018 року в Калинівському районному центрі зайнятості працював консультаційний пункт Калинівського райвійськомату.

Представники роботодавця – заступник комісара – начальник групи по роботі з особовим складом Олег Пастернак та головний спеціаліст-психолог Катерина Гончаренко інформували бажаючих щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву в Збройні Сили України, про вакантні місця щодо проходження військової служби за контрактом, вимоги до претендентів, а саме: стан здоров'я, відповідна фізична підготовка, результати професійно-психологічного відбору, умови проходження служби у військовому резерві.

Немало питань з боку безробітних було щодо соціально-правового захисту військовослужбовців, перспективи професійного зросту, грошового забезпечення відповідно до законодавства. Бажаючі отрмали брошури відповідної тематики.