24 вересня 2021 року в Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему: «Орієнтація на службу в Збройних Силах України».

У заході взяв участь представник Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Василь Іващук.

Розпочав семінар провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Гайсинської районної філії Віктор Драч, який поінформував присутніх про стан ринку праці в регіоні, ознайомив безробітних з поняттями «підходяща робота», «страховий стаж», «застрахована особа» та наголосив, що служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з гідним рівнем оплати праці.

В свою чергу Василь Іващук ознайомив учасників семінару з умовами комплектування Збройних Сил України для проходження військової служби за контрактом, про права військовослужбовців та термін підписання контракту.

У заході взяли участь 15 безробітних, які перебувають на обліку в Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості.

На завершення семінару безробітні отримали контактні дані Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для отримання детальної інформації в разі зацікавленості працевлаштуванням в ЗСУ.