В рамках співпраці Літинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості з Літинським районним військовим комісаріатом 24 січня 2020 року відбувся інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Розпочала захід спеціаліст з профорієнтації Вікторія Черниш, яка розповіла про особливості працевлаштування  в сучасних умовах ринку праці та проходження військової служби за контрактом  як однієї з можливих форм зайнятості.

Заступник військового комісара Валентин Діхтяр детально зупинився на умовах проходження військової служби за контрактом, матеріальному забезпеченні військовослужбовців, пільгах та соціальних преференціях, якими забезпечуються контрактники.

Представник 56 окремої Маріупольської мотопіхотної бригади старший сержант Ілля Поздняков розповів про ситуацію у Збройних Силах України, наголосив на можливості кар’єрного  зростання, підвищення кваліфікації, оздоровлення та проходження навчання в навчальних центрах на бюджетній основі.

- Найкраща професія, як на мене, це – військовослужбовець. Захищати свою країну – почесна місія для чоловіків будь-якої держави, - зазначив Ілля Олегович.

Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на запитання, які виникли під час інформаційного заходу.