Сьогодні, як ніколи, досить актуальним є питання набору громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України. Завдання служби зайнятості полягає, перш за все, в тому, щоб зробити безробітних більш поінформованими стосовно того, що означає бути військовослужбовцем, допомогти безробітним визначитися з тим, чи готові вони до військової служби в Збройних Силах України.

З метою підтримки мобілізації та патріотичних настроїв населення нещодавно у Правобережному районному центрі зайнятості м.Вінниці відбувся  семінар  з орієнтації на службу в Збройних Силах України   для  безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Всього в даному інформаційному заході взяли участь 24 безробітних особи.   Відкриваючи семінар, Людмила Палій, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Правобережного РЦЗ м. Вінниці звернула увагу присутніх на особливості працевлаштування  в сучасних ринкових умовах та наголосила на одній з можливих форм зайнятості - військовій службі за контрактом.

Представник Вінницького міського військового комісаріату – старший лейтенант Микола Танасієнко докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та про резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців за контрактом.

Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на запитання, які виникли під час інформаційного заходу.