Вибір майбутньої професії – це серйозний крок, які випускники роблять на підставі інформації, отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних природних здібностей.

З метою надання інформації школярам з питань профорієнтації, розширення їх уявлення про попит професій на ринку праці, складових формули вдалого вибору майбутньої професії, 27 квітня 2021 року фахівці Літинської районної філії Вінницького ОЦЗ провели онлайн-урок для учнів 10 класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №1.

Школярам презентували платформу Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри, на якій є можливість самостійно пройти тестування у дистанційному режимі без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію.

Сподіваємось, що проведений захід допоможе молоді більш серйозно та відповідально поставитися до професійного вибору, перейти до реальних дій, пов’язаних з професійним самовизначенням, вибором напрямку подальшого навчання та підготовкою до дорослого самостійного життя, а отримана інформація стане їм у нагоді.