З метою створення оптимальних умов для раціонального використання коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та забезпечення прозорості закупівлі інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг для населення Вінницький обласний центр зайнятості оголошує відбір суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг для населення на 2019 рік.

Для участі у зазначеному відборі суб’єкти підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг подають свої пропозиції разом з такими документами:

 • копія виписки/витягу із Єдиного державного реєстру із зазначенням основного виду економічної діяльності – провадження інформаційної діяльності за відповідними напрямами;
 • цінова пропозиція згідно з формою, що додається, та проекти кошторисів зазначених послуг;
 • інформаційна довідка, складена у довільній формі, про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з надання послуг;
 • наявність документально підтвердженого досвіду надання аналогічних послуг (копій договорів);
 • програма за тематикою.

Розгляд та оцінювання пропозицій надавачів послуг здійснюється за такими критеріями прийнятності:

 • вартість наданих послуг;
 • наявність працівників відповідної кваліфікації;
 • досвід надання аналогічних послуг;
 • ефективність, якість та термін надання послуг;
 • програма за тематикою.

Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою (за наявності) надавача послуг та надсилається або подається до центру зайнятості з написом: "На конкурс надавачів інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг".

Надавачі послуг-учасники відбору мають право замінити, відкликати подані документи або внести до них зміни до закінчення зазначеного в оголошенні строку подачі пропозицій про участь у відборі та до дати засідання комісії з проведення відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг для населення.

Розкриття конвертів з пропозиціями надавачів послуг відбувається на засіданні комісії.

Комісія може відхилити пропозицію надавача послуг у разі, якщо:

 • подані документи не відповідають вимогам, зазначеним в оголошенні;
 • надавач послуг не відповідає визначеним критеріям прийнятності;
 • пропозиція надавача послуг надійшла після закінчення строку подачі пропозицій про участь у відборі, зазначеного в оголошенні.

За результатами розгляду поданих документів комісія протягом 3-х робочих днів із дня розкриття пропозицій приймає рішення про відбір одного чи декількох надавачів послуг за окремою тематикою та/або видами послуг, враховуючи відповідність визначеним критеріям прийнятності,

Про результати відбору надавачі послуг будуть повідомлені не пізніше 5-ти робочих днів з дня прийняття комісією рішення.

Документи для участі у відборі суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг для населення на 2019 рік подаються з 10-00 20.02.2019 року до 10-00 20.03.2019 року у відділ організації профорієнтації обласного центру зайнятості за адресою: вул. Стрілецька, 3-а,

м. Вінниця,  21009, кабінет 506. Телефон для довідок: (0432) 55-17-93.  

Засідання комісії по відбору надавачів послуг у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг відбудеться 21.03.2019 року об 11.00 годині у приміщенні обласного центру зайнятості за адресою: вул. Стрілецька, 3-а, м. Вінниця,  21009, конференц-зал Вінницького обласного центру зайнятості.

Для участі в розкритті конвертів із пропозиціями запрошуються представники суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг для населення, що подали пропозиції на участь у відборі.

Тематика інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг для різних цільових груп населення, за якими буде здійснюватися закупівля послуг у 2019 році

 1. Тренінг для вироблення навичок впевненої комунікації з метою успішного працевлаштування (для безробітних). Умова закупки послуги: тривалість заходу - 2 години, кількість учасників – 15 осіб.
 2. Тренінг для молоді з метою пізнання себе та свого місця в житті, складання власного плану побудови кар’єри та вироблення стратегії досягнення цілей. Умова закупки послуги: тривалість заходу - 2 години, кількість учасників – 15 осіб.
 3. Тренінг для осіб з інвалідністю з метою формування позитивної мотивації до трудової діяльності, раціонального працевлаштування та досягнення матеріальної незалежності. Умова закупки послуги: тривалість заходу - 2 години, кількість учасників – 15 осіб.
 4. Тренінг для осіб старше 45 років з метою формування активної життєвої позиції для подальшого успішного працевлаштування. Умова закупки послуги: тривалість заходу - 2 години, кількість учасників – 15 осіб.
 5. Тренінг для внутрішньо переміщених осіб з метою відновлення власних та залучення додаткових ресурсів для адаптації в нових життєвих реаліях. Умова закупки послуги: тривалість заходу - 2 години, кількість учасників – 15 осіб.
 6. Тренінг для демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей з метою відновлення власних ресурсів та соціально-психологічної адаптації  до умов мирного життя. Умова закупки послуги: тривалість заходу - 2 години, кількість учасників – 15 осіб.
 7. Тренінг для осіб, які мають тривалу перерву в роботі з метою подолання внутрішніх конфліктів і формування позитивної мотивації до трудової діяльності. Умова закупки послуги: тривалість заходу - 2 години, кількість учасників – 15 осіб.
 8. Мотиваційний тренінг для жінок з метою подолання гендерних стереотипів та їх впливу на стратегію побудови кар’єри та професійну поведінку. Умова закупки послуги: тривалість заходу - 2 години, кількість учасників – 15 осіб.
 9. Мотиваційний тренінг для чоловіків з метою нівелювання залежності від суспільних очікувань, розуміння різниці між соціальною реалізованістю та соціальною успішністю. Умова закупки послуги: тривалість заходу - 2 години, кількість учасників – 15 осіб.
 10.  Тренінг з розвитку лідерських якостей, критичного мислення, емоційного інтелекту, навичок ведення переговорів, самопрезентації, ефективної комунікації. Умова закупки послуги: тривалість заходу - 2 години, кількість учасників – 15 осіб.
 11. Тренінг «Ефективна організація пошуку роботи» (для випускників ВНЗ). Умова закупки послуги: тривалість заходу - 2 години, кількість учасників – 15 осіб.
 12.  Тренінг «Кроки кар’єрного зростання» для жінок, які повертаються до трудової діяльності після декретної відпустки. Умова закупки послуги: тривалість заходу - 2 години, кількість учасників – 15 осіб.
 13. Цикл семінарів щодо ефективності ведення сільського господарства:

10.1.Технологія та економічна ефективність вирощування ягідних культур. Умова закупки послуги: тривалість заходу - 2 години, кількість учасників – 15 осіб.

10.2.Технологія та економічна ефективність вирощування плодових культур. Умова закупки послуги: тривалість заходу - 2 години, кількість учасників – 15 осіб.

10.3.Технологія та економічна ефективність вирощування овочевих культур (т.ч. в теплицях). Умова закупки послуги: тривалість заходу - 2 години, кількість учасників – 15 осіб.

10.4.Технологія та економічна ефективність розведення сільськогосподарський тварин. Умова закупки послуги: тривалість заходу - 2 години, кількість учасників – 15 осіб.

 1. Інтерактивний захід для безробітних з метою їх соціальної, психологічної, професійної адаптації до ринку праці (захід методом «живої бібліотеки», диспут, вебінар, скайп-конференція тощо).
 2. Інтерактивний профорієнтаційний захід для учнівської молоді (змагально-мотиваційний, інтелектуально-ігровий тощо).

  Форма цінової пропозиції для участі у відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг для населення на 2019 рік

   

  № пор.

  Тематика інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг

   

  Назви базового центру зайнятості та районних філій

  Барська районна філія Вінницького ОЦЗ

  Бершадська районна філія Вінницького ОЦЗ

  Вінницька  районна філія Вінницького ОЦЗ

  Гайсинська районна філія Вінницького ОЦЗ

  Жмеринська міськрайонна філія Вінницького ОЦЗ

  Іллінецька районна філія Вінницького ОЦЗ

  Калинівська районна філія Вінницького ОЦЗ

  Козятинська міськрайонна філія Вінницького ОЦЗ

  Крижопільська районна філія Вінницького ОЦЗ

  Ладижинська міська філія Вінницького ОЦЗ

  Літинська районна філія Вінницького ОЦЗ

  Липовецька районна філія Вінницького ОЦЗ

  Могилів-Подільська міськрайонна філія Вінницького ОЦЗ

  Мурованокуриловецька районна філія Вінницького ОЦЗ

  Немирівська районна філія Вінницького ОЦЗ

  Оратівська районна філія Вінницького ОЦЗ

  Піщанська районна філія Вінницького ОЦЗ

  Погребищенська районна філія Вінницького ОЦЗ

  Теплицька районна філія Вінницького ОЦЗ

  Тиврівськиа районна філія вінницького ОЦЗ

  Томашпільська районна філія Вінницького ОЦЗ

  Тростянецька районна філія Вінницького ОЦЗ

  Тульчинська районна філія Вінницького ОЦЗ

  Хмільницька районна філія Вінницького ОЦЗ

  Чернівецька районна філія Вінницького ОЦЗ

  Чечельницька районна філія Вінницького ОЦЗ

  Шаргородська районна філія Вінницького ОЦЗ

  Ямпільська районна філія Вінницького ОЦЗ

  Вінницький міський центр зайнятості

   

   

  А

  Б

  1

  2

  3

  4

  5

  6

  7

  8

  9

  10

  11

  12

  13

  14

  15

  16

  17

  18

  19

  20

  21

  22

  23

  24

  25

  26

  27

  28

  29

   

  Цінова пропозиція для конкретного базового центру зайнятості та районної філії

  (при тривалості заходу - 2 години, кількості учасників – 15 осіб)

  1.  

  Тренінг для вироблення навичок впевненої комунікації з метою успішного працевлаштування (для безробітних).

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  1.  

  Тренінг для молоді з метою пізнання себе та свого місця в житті, складання власного плану побудови кар’єри та вироблення стратегії досягнення цілей.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  1.  

  Тренінг для осіб з інвалідністю з метою формування позитивної мотивації до трудової діяльності, раціонального працевлаштування та досягнення матеріальної незалежності.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  1.  

  Тренінг для осіб старше 45 років з метою формування активної життєвої позиції для подальшого успішного працевлаштування.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  1.  

  Тренінг для внутрішньо переміщених осіб з метою відновлення власних та залучення додаткових ресурсів для адаптації в нових життєвих реаліях

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  1.  

  Тренінг для демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей з метою відновлення власних ресурсів та соціально-психологічної адаптації  до умов мирного життя.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  1.  

  Тренінг для осіб, які мають тривалу перерву в роботі з метою подолання внутрішніх конфліктів і формування позитивної мотивації до трудової діяльності.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  1.  

  Мотиваційний тренінг для жінок з метою подолання гендерних стереотипів та їх впливу на стратегію побудови кар’єри та професійну поведінку.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  1.  

  Мотиваційний тренінг для чоловіків з метою нівелювання залежності від суспільних очікувань, розуміння різниці між соціальною реалізованістю та соціальною успішністю.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  1.  

   Тренінг з розвитку лідерських якостей, критичного мислення, емоційного інтелекту, навичок ведення переговорів, самопрезентації, ефективної комунікації

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  1.  

  Тренінг «Ефективна організація пошуку роботи» (для випускників ВНЗ)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  1.  

  Тренінг «Кроки кар’єрного зростання» для жінок, які повертаються до трудової діяльності після декретної відпустки.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  1.  

  Цикл семінарів щодо ефективності ведення сільського господарства:

  Цінова пропозиція для конкретного базового центру зайнятості та районної філії

  (при тривалості заходу - 2 години, кількості учасників – 15 осіб)

  13.1

  Технологія та економічна ефективність вирощування ягідних культур

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  13.2

  Технологія та економічна ефективність вирощування плодових культур.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  13.3

  Технологія та економічна ефективність вирощування овочевих культур (т.ч. в теплицях).

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  13.4

  Технологія та економічна ефективність розведення сільськогосподарський тварин.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Цінова пропозиція для конкретного базового центру зайнятості та районної філії

  (умови закупки щодо тривалості заходу та кількості учасників не висуваються)

  1.  

  Інтерактивний захід для безробітних (вказати назву заходу)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  1.  

  Інтерактивний профорієнтаційний захід для учнівської молоді (вказати назву заходу)