26 липня 2018 року у Піщанському районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Легальна зайнятість», у якому взяли участь 20 осіб.

Розпочала семінар заступник начальника відділу надання соціальних послуг Людмила Янчук, яка висвітлила питання використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин, що призводить до позбавлення громадян права на працю, відпочинок, відсутності матеріального забезпечення у разі хвороби, повної або часткової втрати працездатності, настання безробіття, пенсійного забезпечення.

Головний спеціаліст з питань праці, зайнятості та соціально-трудових відносин відділу УПСЗН Піщанської РДА Віталіна Музиченко ознайомила з новим порядком призначення соціальних виплат та  субсидій, порушення прав громадян на їх отримання при нелегальній зайнятості. Розкрила питання соціально-трудових відносин.

Заступником директора - начальником відділу надання соціальних послуг Любов Бобрецькою надана інформація про укладання трудового договору, цивільно-правової угоди при працевлаштуванні та їх правові аспекти.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ярослав Олійник ознайомив з порядком роботи «Робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення», та наслідки нелегального працевлаштування для осіб, які перебувають на обліку, як безробітні.

Лише легальна зайнятість може бути основою соціальної захищеності населення.