Підвищення конкурентоспроможності  громадян на ринку праці будується на місцевому економічному підґрунті і є одним із основних напрямів діяльності служби зайнятості.

З цією метою, районними філіями Вінницького обласного центру зайнятості організовується професійне навчання для безробітних з урахуванням поточної та перспективної потреби підприємств та організацій. Навчання здійснюється на базі навчальних закладів області, центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безпосередньо на виробництві.

Одним з надійних партнерів Літинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості  з питань професійного навчання безробітних громадян є Літинський районний спортивно – технічний клуб товариства сприяння обороні України. Так, за сприяння районної філії, організовано професійне навчання 5 осіб з числа безробітних за професією «водій автотранспортного засобу категорії «С», що має попит на місцевому ринку праці.

Слід зазначити, що навчання організовується під конкретні замовлення роботодавців, а це означає, що по його закінченню усі слухачі матимуть роботу.