В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Шаргородською районною філією Вінницького обласного центру зайнятості  06 грудня 2019 року спільно із Шаргородським бюро правової допомоги  для шукачів роботи провели семінар: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми,експлуатації дитячої праці».             

На даний час, торгівля людьми та домашнє насильство є най ганебнішими злочинами, що мають, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. Будь-хто може постраждати від сучасних людоловів та сімейної тиранії, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.

Учасникам заходу було запропоновано ознайомитися з повним спектром послуг, особам які постраждали від торгівлі людьми та домашнього насильства.  Постраждала людина, звернувшись до структурних підрозділів районної державної адміністрації, має право на отримання відповідного соціального статусу, і це дає їй можливість отримати одноразову матеріальну допомогу, а також допомогу медичну, правову, соціальну. Ця допомога надається відповідно до оцінки потреб кожної конкретної людини.

По закінченні пізнавального заходу 11 безробітних отримали інформаційно-довідкові матеріали з актуальних проблем сьогодення та переглянули відеофільм «Життя на продаж».