Одним із напрямків співпраці Вінницького міського центру зайнятості з роботодавцями нашого міста є проведення професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних відповідно до вимог і потреб ринку праці та замовлень роботодавців.

Більшість вінницьких будівельних компаній мають багатий досвід в будівництві та зацікавлені у робітниках з високим рівнем професійних компетенцій і постійно співпрацюють з центром зайнятості.

Фахівці Вінницького міського центру зайнятості, завдяки налагодженій співпраці, володіють інформацією щодо нагальних кадрових потреб роботодавців міста, використовують потужні можливості служби зайнятості і оперативно надають допомогу у якісному укомплектуванні актуальних вакансій.

Так, у березні, 30 безробітних Вінницького міського центру зайнятості підвищили кваліфікацію на короткотермінових курсах цільового призначення за напрямком «Використання сучасних технологій під час проведення робіт на будівництві». Навчання, під конкретне замовлення роботодавців, відбулося на базі Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

Зауважимо, що до мережі Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості входять 11 навчальних закладів, які функціонують в Дніпрі, Донецьку, Івано-Франківську, Луганську, Львові, Одесі, Сумах, Рівному, Полтаві, Харкові, Херсоні, створені задля навчання дорослого населення, і це суттєво відрізняє їх від інших навчальних закладів.

Саме ЦПТО допомагають отримати актуальну робітничу професію і тим самим задовольнити як вимоги роботодавця, так і особисті прагнення слухачів курсів.