21 серпня 2018 року, напередодні Дня незалежності України, у Лівобережному міжрайонному центрі зайнятості міста Вінниці провели семінар для учасників АТО за участю представників ГО «Мольфар».

Ольга Пінаєва, представник Вінницької громадської організації «Мольфар», презентувала присутнім роботу Центру допомоги учасникам АТО та їх родинам, який надає інформаційну підтримку з питань соціальних гарантій та пільг (виплати по пораненнях, отримання посвідчення учасника бойових дій, встановлення групи інвалідності і призначення пенсій), оздоровлення та реабілітації; навчання та перекваліфікації; пільг на комунальні послуги; медичного обслуговування; отримання земельної ділянки.

Під час спілкування з представниками громадської організації безробітних з числа учасників АТО цікавили питання навчання, контрактної служби в Національній гвардії України.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості Володимир Пилявець ознайомив присутніх із вакансіями, актуальними на ринку праці, де рівень заробітної плати вищий середньообласного показника. Наприклад:

ТОВ «ВІНДОР» - машиніст навантажувальної машини - 10 тис.грн.;

                                 водій автотранспортних засобів – 8 тис.грн.;

ПРАТ "ВІННИЦЬКА КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА" - електромонтер з

                      обслуговування підстанції – 17 тис.грн.;

ТОВ «РІТЕЙЛІНВЕСТГРУП» - головний бухгалтер - 10 тис.грн.;

ПП «СБМУ-8» -  монтажник будівельний - 10 тис.грн.;

                            електрогазозварник - 10 тис.грн.;

            "ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО"КП ВМР - фахівець з фінансово-економічної   

                         безпеки -9 тис.грн.;

                         заступник начальника відділу- 13 тис.грн.;

"ВІННИЦЯРЕМБУД"ПП - монтажник систем утеплення будівель –

                                        10 тис.грн. та інші.

Акцентував увагу на  вакансіях інспектора охорони у відділ охорони

КП Вінницької міської ради «Муніципальна поліція» (оклад 4017 грн., надбавка у розмирі до 50% та премія у розмирі до 70% від посадового окладу) та інформував про відкриття заводу холодильного обладнання «ГРІН КУЛ».