Служба зайнятості постійно приділяє особливу увагу адаптації молоді на ринку праці. Допомога молодим людям в пошуку омріяної роботи є одним з пріоритетних завдань служби.

Напередодні в Правобережному районному центрі зайнятості м.Вінниці відбувся цікавий мотиваційний тренінг для молоді віком до 35 років, в якому взяли активну участь 15 безробітних громадян, які перебувають на обліку.

Тренінг з розвитку лідерських якостей "Я доб'юся успіху!" провела фахівець Вінницького обласного центру зайнятості Тетяна Ткачук.

Участь в таких заходах допомагає молодим людям подолати невпевненість в собі, розвинути комунікативні здібності, та сформувати особисті лідерські якості.

Програма тренінгу орієнтована на сприяння безробітним особам у подоланні соціальних стереотипів, формування цілісного та адекватного бачення власних здібностей та можливостей, вироблення навичок постановки та досягнення власних життєвих цілей, формування віри у себе та вироблення готовності долати труднощі на шляху до досягнення мети.

Учасники тренінгу отримали професійні консультації та відповіді на запитання, які їх цікавили. Сподіваємося, що даний захід принесе свої позитивні результати.