10 червня 2020 року фахівець відділу активної підтримки Могилів-Подільської міськрайонної філії Ірина Кощук провела вже традиційний інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості. Захід відбувся в дистанційному режимі з використанням комунікаційної платформи ZOOM, для 5 безробітних осіб, які зареєструвалися під час карантину.

Під час вебінару слухачі мали змогу ознайомитись з послугами державної служби зайнятості; розглянути права та обов'язки безробітних згідно чинного законодавства; отримати актуальну інформацію щодо умов обслуговування клієнтів та правилами взаємодії безробітних із центром зайнятості під час карантину.

Фахівець Могилів-Подільської філії закцентувала увагу присутніх, що всі послуги безоплатної допомоги надаються дистанційно та в повному обсязі. Учасники заходу дізналися про перспективи працевлаштування та можливості навчання чи підвищення кваліфікації. Було наголошено, що безробітні громадяни мають можливість отримати інформаційні та консультаційні послуги, пройти профвідбір перед направленням на профнавчання або на співбесіду з роботодавцем.

В ході конференції учасники задавали питання стосовно умов призначення та виплати допомоги по безробіттю, в тому числі в період дії карантину.

Наприкінці вебінару безробітних ознайомили з роботою офіційного сайту Державної служби зайнятості та розповіли про сучасні електронні сервіси «Освітній портал», «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри».

«Електронні сервіси дозволяють шукачам роботи отримувати додаткові знання, розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці та отримувати послуги дистанційно», - зауважила І. Кощук.

Впровадження службою зайнятості онлайн заходів є зручним та корисним, адже дистанційний формат спілкування не лише заощаджує час безробітних громадян, а й дозволяє отримати необхідну інформацію для успішного працевлаштування.