Формування готовності до професійного самовизначення старшокласників, виявлення професійних інтересів, схильностей, розширення уявлення про світ професій та їхні особливості – головна мета та завдання профорієнтаційних заходів з учнями, які організовують фахівці Правобережного районного центру зайнятості м. Вінниці.

Днями у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 Вінницької міської ради фахівці центру зайнятості провели профорієнтаційну зустріч з учнями 9-х класів на тему «Щасливе майбутнє – результат свідомого вибору», у якому взяв участь 91 школяр. Мета заходу полягала в орієнтації молодих людей на здобуття актуальних затребуваних професій, яких потребують роботодавці на сучасному ринку праці.  

Під час заходу учні 9-х класів пройшли комп’ютерне профорієнтаційне тестування та отримали індивідуальні рекомендації щодо вибору майбутнього фаху. На завершення фахівці центру зайнятості запросила бажаючих, разом з батьками, відвідати центр зайнятості та ознайомитися з усіма інформаційними матеріалами щодо професій, спеціальностей та навчальних закладів.