06 жовтня 2021 року в приміщенні Гайсинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар за участю соціального партнера – Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Розпочав семінар провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Гайсинської районної філії Віктор Драч, який проінформував присутніх про стан ринку праці Гайсинщини, ознайомив безробітних з поняттями «підходяща робота», «страховий стаж» та «застрахована особа».

Представник центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - Альона Наконечна, розповіла безробітним про роботу центру, категорію осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше представник центру зупинилася на видах правових послуг, які включає в себе безоплатна вторинна правова допомога: захист від обвинувачення; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.

У заході взяли участь 14 безробітних, які перебувають на обліку в Гайсинській районній філії.