Карантин став справжнім випробуванням для найманих працівників. Дехто  втратив роботу, іншим урізають або затримують зарплату. У таких умовах виникає гостре бажання рухатися далі і засвоювати нові професії. Тут на  допомогу прийде служба зайнятості. Яку сферу обрати, куди рухатися далі? Відповідь на ці питання Ви знайдете на онлайн-платформі «Моя професія: консультаційна мережа».

Саме для  оцінки  власних здібностей та навичок саморозвитку, клієнтам служби зайнятості  пропонують тестування у дистанційному режимі без відвідування центру зайнятості на платформі «Моя професія: консультаційна мережа» - http://profi.dcz.gov.ua/.

За результатами якого програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.

Щоб пройти повний курс профдіагностичного тестування достатньо зв’язатися з профконсультантом центру зайнятості (засобами телефонної або електронної комунікації), повідомити про своє бажання та отримати код доступу.

Контакти районних філій Вінницького обласного центру зайнятості тут https://vin.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-miskogo-centru-zaynyatosti-ta-filiy-vinnyckoyi-oblasnoyi-sluzhby-zaynyatosti