Провідний фахівець відділу організації профорієнтації Вінницького обласного центру зайнятості Тетяна Ткачук продовжує проводити мотиваційний тренінг з розвитку лідерських якостей для безробітної молоді «Я доб’юся успіху!» в базових центрах зайнятості та районних філіях.

Так, 17 травня 2018 року, у День вишиванки, на базі Жмеринського міськрайонного центру зайнятості відбувся такий захід. У ньому взяли участь 15 осіб з числа молоді, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Мета заходу - покращити уміння та навички молодих людей у самопрезентації, в подоланні невпевненості, розвиток комунікативних здібностей, впевненості в собі та лідерських якостей.

« Стати лідером – це природне бажання людини, яка хоче вирізнятися з натовпу й бути першою у всьому: відмовляється бути сірою мишкою. Така людина не боїться брати на себе відповідальність. Лідерство – це уміння визначати напрям руху і надихати людей на втілення своїх ідей», - розпочала тренінг Тетяна Ткачук.

Молоді люди з задоволенням брали участь у тренінгових вправах, виконували завдання тренера, а потім аналізували та обговорювали отримані результати. Учасники вчились чітко формулювати свої думки, чути оточуючих, робити правильні висновки в неоднозначних ситуаціях та напрацьовували стилі поведінки впевнених в собі людей.

 Захід пройшов у дружній та невимушеній атмосфері. Учасники були задоволені, що взяли участь в такому цікавому та корисному заході.