21 червня 2018 року в Крижопільській районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, для молодих людей, які зареєстровані як безробітні відбувся тренінг: «Я доб'юся успіху!»

Молодь – це рушійна сила на ринку праці, але й одна з найбільш вразливих категорій незайнятого населення. Її працевлаштування не є простим, а тому вимагає особливої уваги.

Розпочала захід директор районної філії  Любов Войтенко. Вона ознайомила присутніх з станом ринку праці району, послугами, які надає державна служба зайнятості даній категорії населення.

Тренінг, який провела фахівець з профорієнтації Вінницького обласного центру зайнятості Тетяна Ткачук був спрямований на здобуття молодими людьми лідерських якостей і впевненості в собі.

Інтерактивні і практичні вправи, які Т.Ткачук проводила з учасниками тренінгу, допомогли молоді  в подоланні невпевненості, розвинути власні комунікативні здібності та лідерські якості.

В заході взяли участь 16 осіб, серед яких один учасник АТО.

Семінар проходив у невимушеній атмосфері спілкування, конструктивного діалогу, тому дуже сподобався присутнім, які залюбки ділилися своїми враженнями і запрошували фахівця з Вінницького  обласного центру зайнятості  ще раз відвідати наш район.