12 червня 2018 року в Лівобережному міжрайонному центрі зайнятості м. Вінниці відбувся тренінг для осіб з інвалідністю за участю керівника ТОВ «Група Мирів» Сергія Ямковенка.

Метою заходу є формування позитивної мотивації до трудової діяльності, раціонального працевлаштування та досягнення матеріальної незалежності осіб з інвалідністю.

Розпочався тренінг із знайомства з учасниками, далі Сергій намагався розвіяти поняття «інвалід – непрацездатний», шляхом акценту на сильних сторонах кожного, на пошуку цих сторін та на необхідності долати психологічні бар’єри, що допоможе у мотивації до працевлаштування або  самозайнятості.

Тренер ознайомив присутніх із сучасними трендами зайнятості  для осіб з інвалідністю, такими як неповна зайнятись, фріланс (робота вдома), волонтерство та інше, надав приклади найпопулярніших бірж щодо віддаленої роботи (Freelancehunt.com, Freelancer.com). також розповів присутнім про найбільш поширені посади де можна застосувати фріланс: копірайт/рерайт, адміністратор соціальної мережі, контент-менеджер.

Окремо, С. Ямковенко   звернув увагу безробітних на можливість перетворення хобі у заробіток, за допомогою започаткування власної справи для тих осіб, які вміють щось створювати власними руками, поділився інформацією щодо основних майданчиків продажу «хендмейду» в Україні (Zrk.in.ua, Bitok.ua,  Skrynya.ua, Handmade.сom.ua, Crafta.ua) та за допомогою зарубіжних порталів (Etsy.com, Artfire.com, Dovanda.com.).

На завершення заходу, керівник ТОВ «Група Мирів» подякував присутнім за активну участь у тренінгу та надав свої контакти для подальшої співпраці.

ТОВ «Група Мирів» для бажаючих започаткувати власну справу та розвиватись в сфері бізнесу надає грантову, консультативну та технічну допомогу для кандидатів, які пройшли на конкурсній основі.