З метою підвищення обізнаності безробітних щодо переваг легальної зайнятості та застереження від проявів шахрайства при працевлаштуванні 10 квітня 2018 року в Томашпільському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар «Легальна зайнятість».

В заході взяли участь 36 безробітних. Учасники семінару обговорили питання щодо легалізації трудових відносин та забезпечення прав застрахованих осіб на ринку праці.

Використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, які суттєво впливають на майбутнє людини. Так, погоджуючись на нелегальну роботу, найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, матеріальна допомога у разі настання безробіття, а також компенсації тимчасової непрацездатності.

В семінарі взяла участь менеджер з персоналу ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Департаменту управління персоналом Вінницького регіону Олена Рудік, яка повідомила про набір на роботу на 2 чергу Переробного комплексу, який знаходиться в м. Ладижин. Всім бажаючим працювати на даному підприємстві надається офіційне працевлаштування, своєчасна виплата зарплати,соціальний пакет, гарячі обіди, щомісячну премію продукцією, безкоштовну доставку на роботу і додому.

Обов’язок служби зайнятості – інформування населення про переваги легальної зайнятості та ризики «тіньової», а кожна людина самостійно повинна вирішувати, що для неї важливіше – жити сьогоденням або ж мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії та забезпечуючи собі майбутнє.