Днями у Правобережному районному центрі зайнятості м.Вінниці відбувся плановий профінформаційний семінар «Легальна зайнятість», в якому взяли участь 20 безробітних осіб.

Розпочала семінар Людмила Палій, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних, яка відзначила, що питання легалізації трудових відносин на сьогодні є надзвичайно актуальним.

Наталія Дмитрієнко, головний спеціаліст управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці розповіла про переваги легального працевлаштування, зокрема про соціальну захищеність та право на пенсію.

Під час заходу фахівці Вінницького центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталя Смішна та Катерина Демко розповіли учасникам про поняття трудового договору, порядок його укладання та надали вичерпні відповіді на запитання, які хвилювали присутніх. Крім того, учасники семінару дізналися, яким чином можна отримати безоплатну правову допомогу та ознайомилися з алгоритмом реалізації цього права.  

На завершення присутні отримали інформаційні буклети.

Сподіваємося, що набуті знання і отримана інформація допоможуть зорієнтуватися у життєвих ситуаціях і зробити, при нагоді, правильний вибір на користь легального працевлаштування.