13 березня 2018 року завідувач Чечельницького сектору обслуговування громадян Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Людмила Сторожук взяла участь у семінарі для безробітних громадян віком понад 45 років, які перебувають на обліку в Чечельницькому  районному центрі зайнятості.

Фахівець Пенсійного фонду України детально розповіла про зміни в пенсійному законодавстві - умови призначення пенсій, пенсійний вік, осучаснення раніше призначених пенсій, страховий стаж, що дає право на пенсію  (Пунктом 31 розділу ХV «Прикінцеві положення» Закону 1058 передбачено особливості обчислення страхового стажу для визначення права на призначення пенсії згідно статті 26 цього Закону).

На семінарі також були розглянуті питання забезпечення трудових прав працівників та легалізація заробітної плати, зарахування періоду трудової діяльності до страхового стажу відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», сучасний спосіб надання інформаційних послуг громадянам через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Захід відвідали 15 безробітних. Учасників семінару цікавили питання розміру мінімальної пенсії, зарахування трудового стажу за період навчання на стаціонарі до 2004 року, мінімальний страховий стаж, необхідний для призначення пільгових пенсій, зарахування трудового стажу за період перебування на обліку у центрі зайнятості.

На всі питання Людмила Сторожук надала вичерпні відповіді згідно з чинним законодавством.