В Чечельницькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості 25 жовтня 2019 року для роботодавців району провели семінар на тему «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі особам з інвалідністю)».

Захід відбувся за участю головного державного інспектора з питань дотримання законодавства про працю, зайнятості та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області – Поліщук Наталії, роботодавців району та фахівців Чечельницької районної філії.

Директор філії Олена Котенко ознайомила присутніх із  станом ринку праці та зауважила, що спільні зусилля служби зайнятості та роботодавців є запорукою вирішення соціально важливого питання зайнятості населення в районі. 

Наталія Поліщук звернула увагу на виконання нормативу для працевлаштування осіб з інвалідністю та застосування праці іноземців та порушила питання легальної зайнятості найманих працівників, надавши роз’яснення щодо застосування Постанови КМУ від 21 серпня 2019 р. № 823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».

Завідувач сектору взаємодії з роботодавцями Тетяна Косаківська наголосила про дотримання порядку ведення трудових книжок згідно інструкції № 58 від 29.07.1993р. та про відповідність інформації, що зазначена у трудових книжках, до поданої звітності на найманих працівників. 

Під час семінару активно  обговорювалися нові зміни у законодавстві про працю. По закінченню усім бажаючим були надані індивідуальні консультації з питань трудових відносин.