Фахівці Погребищенської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості 08 серпня 2019 року провели семінар з роботодавцями на тему: «Легалізація тіньової зайнятості, в тому числі для осіб з особливими потребами».

В заході взяли участь представники 9 роботодавців, а саме: Погребищенської райспоживспілки, КП «Погребищекомунсервіс», ТОВ «Транзит», Погребищенського АТП-10537, Погребищенського РСТК ТСО України, приватних підприємців – Янівець В.М. , Княжук О.Ф., Княжук С.Ф., Лавренюк В.А.

Перед учасниками семінару виступив головний державний інспектор управління Держпраці у Вінницькій області Хамула В.П., який провів інформаційно - роз’яснювальну роботу в частині офіційного працевлаштування найманих осіб та розміри штрафних санкцій у разі порушення законодавства про працю, зокрема при працевлаштуванні осіб з інвалідністю.

Директор філії Олександр Віцінський ознайомив учасників заходу з послугами, які надає служба зайнятості роботодавцям та безробітним.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Коріненко розповіла про створення електронного кабінету роботодавця, який надає можливість оперативної та вигідної співпраці, а також зупинилася на компенсації роботодавцям фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування за працевлаштування безробітних на новостворені робочі місця.

Учасники семінару отримали відповіді на запитання та інформаційний матеріал про послуги служби зайнятості.