Днями в Лівобережному міжрайонному центрі зайнятості м. Вінниці відбувся тренінг для безробітної молоді під назвою "Я доб'юся успіху!" Захід провела Тетяна Ткачук - провідний фахівець відділу організації профорієнтації Вінницького обласного центру зайнятості. В роботі тренінгу взяли участь молоді люди віком до 35 років з числа безробітних, які перебувають на обліку в Лівобережному МРЦЗ м. Вінниці.

Мета заходу - покращити вміння та навички молодих людей в подоланні невпевненості, розвинути комунікативні здібності, а також виховати у собі лідерські якості.

«Вимоги роботодавців до працівників постійно підвищуються і тільки впевнені в собі, не закомплексовані, амбіційні молоді люди мають найбільше шансів успішного працевлаштування в майбутньому» - наголосила Тетяна Павлівна.

Використовуючи цікаві практичні методи та різноманітні вправи, спеціаліст  служби зайнятості намагалась допомогти учасникам навчитись долати свої страхи, вірити в себе, розкриватися перед оточуючими.

Тетяна Ткачук звернула увагу на можливості, які дає кожному з них служба зайнятості і порекомендувала максимально їх використовувати, не витрачаючи час на марні очікування, постійно розвиватися, рости і удосконалювати свої здібності, і тоді робота сама знайде Вас.

Атмосфера тренінгу та активність учасників довели, що молодь оптимістично налаштована на працевлаштування в нашій країні і потребує тільки підтримки та інформованості про можливості, які їм дає країна і державна служба зайнятості зокрема.