23 серпня 2018 року в Немирівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості провели мотиваційний тренінг з розвитку лідерських якостей "Я доб’юся успіху!" для 18 осіб з числа безробітної молоді.

Олена Синякович, фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Немирівської філії Вінницького обласного центру зайнятості ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, новими сервісами, а також найефективнішими формами та методами роботи на засадах рекрутингу.

Тренер заходу - фахівець відділу організації профорієнтації Вінницького обласного центру зайнятості Тетяна Ткачук, - розповіла присутнім про можливості покращення своїх вмінь та навичок у подоланні невпевненості, розвиток власних комунікативних здібностей та лідерських якостей.

Використані інтерактивні форми роботи з молодими людьми, вдало підібрані засоби ведення бесіди активізували учасників тренінгу, допомогли створити атмосферу довіри.       Під час заходу присутні мали можливість розширити уявлення про лідерство, отримати поради про те, як стати господарем свого життя та досягти успіху в майбутньому.

Особливу увагу тренер звернула на важливість активної позиції безробітної молоді щодо пошуку роботи, опанування нової професії, побудові професійної кар'єри.

Усміхнені обличчя молодих людей, їх зацікавлені погляди свідчили про те, що захід їм дуже сподобався. По завершенню тренінгу присутні гучними оплесками подякували тенеру за цікаву, корисну інформацію.