В рамках Декади зайнятості  людей з інвалідністю з метою забезпечення їх інклюзії та рівності у суспільстві, фахівці Ладижинської міської філії Вінницького обласного центру зайнятості  провели семінар для батьків дітей з обмеженими фізичними можливостями загальноосвітніх шкіл міста.

Мета - підтримка діток з особливими потребами, консолідація зусиль задля гармонійної інтеграції їх у суспільство.

На семінарі були присутні батьки 16-ти  дітей з особливими потребами.

Оксана Попель , завідувач сектору активної підтримки Ладижинської  філії, зазначила, що на шляху до працевлаштування важливо, щоб молодь з обмеженими фізичними можливостями, перш за все, усвідомила свої сильні та слабкі сторони, вміло володіла здібностями задля власного розвитку. Особливу увагу приділила якостям, які допоможуть проявити себе на робочому місці.          

Продовжуючи семінар, вона наголосила, що розпізнати свої сильні сторони та побачити можливості особам з інвалідністю допоможе тестування на веб-базованій платформі служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа».   

Он-лайн тестування  можна пройти знаходячись вдома, запустивши прямо у браузері власного комп`ютера, що є дуже зручно саме для цієї категорії молоді.

Зацікавившись можливістю пройти безкоштовне профорієнтаційне діагностування, 10 осіб отримали коди для реєстрації на он-лайн-платформі з профорієнтації.

Корисним і цікавим було ознайомлення з веб-сайтами 11-ти центрів  професійно-технічної  освіти Державної служби зайнятості. Фахівець показала як можна здійснити віртуальну екскурсію, подивитися презентації професій, отримати додаткову інформацію щодо проходження навчання.

Також, за допомогою відео-презентації поінформувала про підготовку у Вінницькому Центрі комплексної реабілітації “Поділля” конкурентоздатних, висококваліфікованих спеціалістів з числа людей з інвалідністю.

За словами батьків учнівської молоді он-лайн програми та сервіси служби зайнятості дуже корисні тому, що дозволяють їхнім дітям  дистанційно проходити тестування та отримувати професійні поради.