Про основні послуги служби зайнятості, а також пенсійне забезпечення розповіли 29 вересня 2021 року, під час семінару учасникам АТО/ООС, які перебувають на обліку у центрі зайнятості.

Інна Молодченко, начальник відділу активної підтримки безробітних Вінницького міського центру зайнятості ознайомила присутніх з можливостями, якими можуть скористатися безробітні шукачі роботи та акценттувала увагу на зручних електронних сервісах служби зайнятості.

Представники Пенсійного фонду Вінниччини, які традиційно долучаються до інформаційних заходів служби зайнятості, роз’яснили зацікавленим шукачам роботи особливості обчислення страхового стажу, терміни та умови виходу на пенсію військовослужбовців, вплив заробітної плати на розрахунок пенсійного забезпечення тощо.

Антоніна Швець – фахівець Управління пенсійного забезпечення Головного управління Фонду у Вінницькій області, акцентувала увагу присутніх учасників АТО, що у них є можливість скористатися правом на достроковий вихід на пенсію після досягнення чоловіками 55 років, жінками – 50 років, за умови необхідної кількості стажу – 25 та 20 років відповідно.