У Вінницькому міському центрі зайнятості відбувся інформаційний вебінар з використанням платформи Zoom, який провела фахівець відділу активної підтримки безробітних Тетяна Нестерук.

Вона ознайомила учасників із комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості безробітним шукачам роботи, поінформувала про інтерактивну мапу вакансій з використанням «Google maps» за допомогою якої можна здійснювати пошук актуальних вакансій у місті.

Також, під час дистанційного спілкування, слухачі ознайомилися з правилами взаємодії із службою зайнятості у період карантину, правами та обов’язками безробітних громадян. Особливий інтерес викликала інформація про матеріальне забезпечення на випадок безробіття та збереження права на виплату допомоги по безробіттю без відвідування центру зайнятості на період карантину.

Крім того, увагу слухачів акцентували на онлайн-сервісах державної служби зайнятості і, зокрема, на «Освітній портал державної служби зайнятості», де можна переглядати семінари, проходити онлайн курси тощо.

У ході діалогу учасники отримали відповіді на поставлені запитання. Всього у вебінарі взяли участь 10 осіб.