У Чечельницькому центрі зайнятості відбувся семінар-навчання «Інформування роботодавців щодо основних положень законодавства України про зайнятість населення в частині стимулювання працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентноспроможні на ринку праці та створення нових робочих місць».

Семінар провели директор Олена Котенко, заступник директора Тетяна Винарчук та провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Сосняк. Загалом у заході взяли участь 10 представників роботодавців.

Олена Миколаївна проінформувала присутніх про стан ринку праці, пріоритети в діяльності служби зайнятості. У ході семінару учасників ознайомили зі змінами в законодавстві, послугами, які надає служба зайнятості, та новими онлайн-формами роботи.

Наталя Сосняк наголосила на тому що, одним із приоритетних завдань державної служби зайнятості завжди залишається допомога незахищеним верствам населення, в тому числі людям з особливими потребами. Значну увагу такі громадяни отримують у центрах зайнятості під час індивідуальної роботи з консультантом із вивчення можливих шляхів їх трудової реабілітації та працевлаштування. Водночас люди з інвалідністю потребують особливої уваги. Тому державна служба зайнятості, використовуючи сучасні інформаційні технології, реалізує нові інструменти для прискорення їх працевлаштування. Відтепер на Інтернет-медіа-порталі державної служби зайнятості «Труд»розміщено базу вакансій та резюме шукачів роботи, запроваджені спеціальні позначення резюме осіб, які мають інвалідність.

Тетяна Винарчук презентувала таку новацію служби зайнятості, як можливість віддаленого подання електронних звітів через персональний електронний кабінет роботодавця. Присутнім наглядно показали процедуру реєстрації роботодавця в електронному кабінеті на оновленому сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, продемонстрували переваги доступу до інформації: ознайомлення з резюме безробітних, професійно-кваліфікаційним складом осіб, які перебувають на обліку тощо.

Учасники семінару-навчання мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання, обмінятися думками. По закінченні заходу всі представники роботодавців скористалися можливістю та зареєструвалися в особистому електронному кабінеті.