оп

20 грудня 2018 року в Тростянецькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар для демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.  Захід відбувся за участі: заступника начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій управління праці та соціального захисту населення Марії Суховітрук та заступника директора Тростянецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Аліни Широкожухової.

В рамках семінару безробітних проінформовано щодо пільг, прав та гарантій, які передбаченні для учасників АТО законодавством, а також надано кваліфіковані консультації.

Провідний фахівець з питань зайнятості Тростянецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Олеся Дячук презентувала послуги служби зайнятості з пошуку та підбору підходящої роботи. Окремо зупинилась на  можливості проходження навчання з метою підвищення кваліфікації або здобуття нової професії, відкриття власної справи, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Всього в заході взяли участь 14 осіб з числа безробітних.