18 серпня 2021 року у Липовецькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний захід для 12 безробітних осіб, з яких 2 особи з числа учасників АТО, щодо орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Семінар провели фахівці філії спільно з головним спеціалістом другого відділу Вінницького центру комплектування та соціальної підтримки Юрієм Томчаком та майором Юрієм Синіцьким. 

Відкрила захід заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Липовецької районної філії Тетяна Каленюк, яка проінформувала присутніх про стан ринку праці та запевнила, що служба зайнятості докладає багато зусиль, щоб допомогти шукачам роботи знайти роботу з гідними умовами праці.

«Служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з гідним рівнем оплати праці», - зазначила Т. Каленюк.

Працівник центру комплектування та соціальної підтримки Юрій Томчак докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Ознайомив також з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом.

По закінченню заходу усі безробітні отримали вичерпні відповіді на питання, які в них виникли в ході інформаційного семінару.