08 травня 2020 року у Бершадській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся дистанційний захід «Інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості».

До участі у вебінарі були запрошені особи, які набули статусу безробітного під час дії карантину, тобто ті, які надавали свої документи на реєстрацію засобами електронного зв’язку або через скриньку прийому кореспонденції. Учасники підключилися до вебінару зі своїх домівок за допомогою платформи Zoom.

Під час дистанційного спілкування фахівець Бершадської філії ознайомила учасників із правами та обов’язками зареєстрованих безробітних, послугами служби зайнятості та сучасними підходами отримання соціальних послуг і особливостями обслуговування клієнтів в умовах карантину, а також з електронними сервісами державної служби зайнятості.

Актуальною інформацією на сьогодні для безробітних осіб було створення електронного кабінету шукача роботи та ознайомлення з «Освітнім порталом Державної служби зайнятості», «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри».

Після проведення основної частини заходу учасники подякували фахівцям центру зайнятості за надану актуальну інформацію та можливість отримати відповіді на запитання, які їх цікавили.