30 квітня 2020 року за допомогою програми «Zoom» фахівець Томашпільської  районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Сергій Осадчий провів інформаційний вебінар для 10 педагогічних працівників.

У рамках заходу спеціаліст центру зайнятості презентував  психодіагностичну веб-платформу «Моя професія: Консультаційна мережа», яка надає змогу учням шкіл пройти тестування з профорієнтації дистанційно та зорієнтуватись у виборі майбутньої професії.

На онлайн-семінарі обговорювались і питання щодо привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду та поглиблення знань про світ професій, формування в учнівської молоді стійкої мотивації до праці.

У форматі активного діалогу педагоги обговорили проблемні питання, з якими стикається молодь, стоячи перед вибором майбутнього фаху. Всі учасники заходу прийшли до єдиного висновку, що тільки спільними зусиллями у профорієнтаційній діяльності можна вирішити дані питання. Це й буде сприяти успішному розвитку особистості та визначенню професійних намірів учнівської молоді.