В Томашпільській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості 14 червня 2018 року відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці регіону. В заході взяли участь 20 осіб, які перебувають на обліку як безробітні.

Розпочала семінар заступник директора районної філії, начальник відділу надання соціальних послуг Лариса Зарванська. Вона поінформувала присутніх про основні тенденції на ринку праці Томашпільського району, а саме, чи є попит на робочу силу, та в яких кадрах сьогодні відчувають потребу роботодавці. Особливу увагу Л. Зарванська звернула на перелік послуг, які надає безробітним служба зайнятості. Серед них - пошук та підбір підходящої роботи, професійна орієнтація, професійне навчання та підвищення кваліфікації, допомога у підготовці резюме, запис відеорезюме, проходження он-лайн співбесіди та багато інших.

В семінарі також взяла участь заступник начальника відділу адресних грошових допомог та компенсаційних виплат управління праці в Томашпільському районі Тетяна Панковець, яка повідомила про порядок отримання житлових субсидій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.