В рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 30 липня 2018 року в приміщенні Лівобережного міжрайонного центру зайнятості м. Вінниці провідний фахівець з профорієнтації Інна Молодченко провела інформаційний семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» для осіб, які перебувають на обліку та планують працевлаштування за кордоном.

Мета заходу -  актуалізація та закріплення знань щодо особистої безпеки під час подорожей за кордон, зокрема, і з метою працевлаштування.

В ході заходу було надано статистичну інформацію по Україні щодо кількості осіб, які постраждали від рабства та торгівлі людьми. Вражаючі цифри не залишили байдужими жодного з присутніх. Безробітні переглянули відеофільм «Життя на продаж», відзнятий на прикладах реальних життєвих ситуацій людей, яким вдалося вибратися з пастки і поділитися своїм досвідом з іншими.

Після перегляду І. Молодченко познайомила присутніх з причинами, які передують рабству, зі способами використання людей та дітей, акцентувавши увагу на методах вербування та застерігаючи, що вербувальниками можуть бути навіть знайомі люди.

Всі присутні отримали буклети з порадами в підготовці до подорожі та контактними телефонами гарячої лінії по протидії торгівлі людьми.