Інформаційний семінар з гендерних питань відбувся в Томашпільській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості 30 липня 2018 року.

Разом із представниками філії у заході взяли участь Яна Поповська - директор Томашпільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Світлана Грабчак - головний спеціаліст Томашпільського відділу сім’ ї, молоді та спорту.

Безробітні отримали інформацію що таке гендерна рівність. Говорили також про різні потреби чоловіків і жінок, різні інтереси та різні умови для реалізації себе у суспільстві. Зараз існує така проблема, що жінка, яка виросла у селі, і жінка, яка виросла у місті, мають різні шанси на самореалізацію. Так само чоловіки: сільський хлопець і міський хлопець знаходяться у зовсім інших умовах. При працевлаштуванні роботодавець надає переваги

Світлана Грабчак розповіла про гендерні відносини в сім ї та запобіганню домашньому насильству.

Яна Поповська зосередила увагу на те, що розпочато набір кандидатів у патронатні вихователі, які готові прийти на допомогу дітям, що мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки в професійній патронатній сім’ ї.

В семінарі взяли участь 34 безробітних.