З метою досягнення якісно нового рівня співпраці з роботодавцями, Державна служба зайнятості намагається надавати їм якомога повнішу інформацію щодо основних напрямів діяльності служби.

Одним з дієвих та результативних засобів здійснення такої співпраці є проведення семінарів та робочих зустрічей з роботодавцями.

Так 07 червня 2018 року в Лівобережному міжрайонному центрі зайнятості м.Вінниці відбувся семінар з роботодавцями.

Під час семінару директор міжрайонного центру зайнятості Олена Лутохіна поінформувала присутніх щодо підходів та форм роботи центру зайнятості, які сприяють задоволенню кадрових потреб роботодавців.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Лілія Бойко докладно зупинилася на питанні стимулювання роботодавців у разі працевлаштування ними безробітних, в тому числі малозахищеної категорії населення. Розповіла про можливість компенсації витрат на сплату єдиного внеску та компенсації витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб

Також акцентувалася увага на перевагах нового Веб-сайту «Єдине соціальне середовище зайнятості» та використанні  можливостей електронного кабінету роботодавця.

Після закінчення семінару роботодавці мали змогу за допомогою фахівців з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями зареєструватись в електронному кабінеті роботодавця.